;
Користиме колачиња како би го подобриле корисничкото искуство. Доколку продожите со користење на продавницата, Вие ги прифаќате условите за користење. Повеќе информации
Space Grey 9492 1 60x60 додаден во корпа
Завршете го купувањето ПРОДОЛЖИ СО КУПУВАЊЕ
Производот е додаден во листата за споредба.
Погледнете ја листата за споредба
Производот е отстранет од листата за споредба.

Podni pločki

Space Grey 9492 1 60x60

Бренд

KAI KHAN ASPARUH AD

Шифра на производ

1021P9916500E

Назив од програмот

KAI SPACE GREY 9492 1 60X60

Употреба

Vnatrešna i nadvorešna upotreba

Super Popularno -5%
Space Grey 9492 1 60x60
high stock level достапност
залиха

Калкулатор на потрошувачка

Цена на квадрат: 818,90 МКД

Цена на пакувањето: 884,41 МКД

м2 во кутија: 1,08

m2
Kutija

Плочките се купуваат исклучиво на цели пакувања

Вкупно: МКД

862,00 МКД / M2 818,90 МКД / M2
Заштеда 5%
Sporedi
Нема веќе место во листата за споредба
Начин на достава
Lično prevzemanje
Dostava so vozilo na ENMON
Начин на плаќање
Вирманско плаќање
Со платежна картица

Vi go pretstavuvame najnoviot dodatok vo našata kolekcija na podni pločki - Grey 9492 1 60x60 proizvod od serijata Space. So svojot moderen mermeren dizajn i siva boja, ovaa pločka e sovršen izbor za onie koi sakaat da kreiraat moderen i stiliziran prostor.

Grey 9492 1 60x60 e izrabotena vo prva klasa od granitna keramika (Gres Porcellanato) što ja garantira nejzinata dolgotrajnost i izdržlivost. Vpivlivosta na voda e pod 0.5%, a protivkliznosta na pločkata e R9.

Grey 9492 1 60x60 e pogodna za upotreba vo site delovi na domot, vklučuvajḱi gi kujnata, trpezarijata, dnevnata soba, banjata i vlezot. So svojot sovremen dizajn ovaa pločka e idealna za site onie koi sakaat da go osvežat svojot dom. Naračajte go vašiot primerok denes i dodadete ja elegancijata na Grey 9492 1 60x60 vo vašiot dom.

Спецификации

Категорија
Podni pločki
Име на производ
Grey 9492 1 60x60
Употреба
Vnatrešna i nadvorešna upotreba
Транспортно пакување
Kutija
Број на лица на дизајнот
1
Впивливост
< 0,5%
Противклизност /DIN 51 130/
R9
Površina
Mat
Dimenzija
60x60 cm
Naziv na serija
Space
Klasa
I Klasa
Proizvoditel
UVOZNIK : ENMON D.O.O. Veles
Osnoven materijal
Granitna keramika (Gres Porcellanato)
Zemja na poteklo
Бугарија
Grupa na boja
Siva
Dizajn
Mermer
Dolžina
60.00
Širina
60.00
Visina
60.00

Слични производи

Našite Kupuvači Sakaat
Podni pločki
Elegance ( brown) ZRF 328 33x33
200,00 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Našite Kupuvači Sakaat
Podni pločki
Elegance ( orange) ZRF 329 33x33
200,00 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Rasprodažba -70%
Podni pločki ITA CERAMICHE
Rupe river (80.00 178) 1 32,5x32,5
421,00 МКД 126,00 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Našite Kupuvači Sakaat
Podni pločki
Elegance (white) ZRF 327 33x33
50,00 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Našite Kupuvači Sakaat -5%
Podni pločki KANJIZA KERAMIKA
Chic 1 15x60
824,00 МКД 782,80 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Našite Kupuvači Sakaat -5%
Podni pločki KANJIZA KERAMIKA
Luxor 1 59x59
1.021,00 МКД 969,95 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Rasprodažba -40%
Podni pločki ITA CERAMICHE
Antikas 1 61x61
883,00 МКД 530,00 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Našite Kupuvači Sakaat -5%
Podni pločki KAI  KHAN ASPARUH AD
Bela 15/15
100,00 МКД 95,00 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Našite Kupuvači Sakaat -5%
Podni pločki ENMON Brand
Lounge 3.0. Antracit 1 30x60 1744
633,00 МКД 601,35 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Rasprodažba -87%
Podni pločki KANJIZA KERAMIKA
Fusion 33X33
824,82 МКД 111,00 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба